Vyhledávání

Kontakt

Viktor Němec

724 010 673

viki.nemec@gmail.com

Akci podpořili :

Elegrin s.r.o., Bohušovice n.O.

Destinační agentura České středohoří

JOTIS, Litoměřice

Pivovar Svijany

Hotel Racek

Město Úštěk

nakladatelství Shocart

www.litomericko24.cz

GEOS, geodetické služby,s.r.o.

 

GEODÉZIE - LT


 

 

 

 

 

Mapa na play-map.com

Ahoj, mapa nahraná zde.
Tak můžete nahrávat nebo nakreslit svoje postupy.
 

GALERIE VÍTĚZŮ

KATEGORIE DÁMSKÉ DVOJICE :

1. Kološrotky-Jitka Gartnerová, Tamara Kučerová    728 bodů (18 kontrol)
2. Starý známý    Tereza Škrapalová    Ladislava Antalová    702 (17)
3. Velká neznámá    Kristina Gybasová    Karla Jáglová    668 (16)
 

KATEGORIE MUŽSKÉ DVOJICE :

1. Chromý koně Petr Marusič   888 bodů (22 kontrol)
2. Duši z Dušní    Lukáš Zdvihal    Jakub Němec   870 (20)
3.Pankrác,a.s.    Jiří Pelnář    Milan Šrejber    836 (21)

KATEGORIE SMÍŠENÉ DVOJICE :

1. Babička a dědeček Mirka Špalková    Miroslav Špalek  780 bodů (18 kontrol)
2.Dotmydoma    Kateřina Svobodová    Petr Svoboda   752 (17)
3.DRTIVÁ PORÁŽKA    Irena Bílá    Milan Bílý   730 (17)

7.ročník je za námi

Děkujeme všem zúčastněným za hladký průběh letošního ročníku.
doufám, že jste si to všichni užili, tak jako my a budete se rádi 
do Úštěka vracet.
Zde přináším výsledky :
 
a zde fotky

31.5.2019 13:00

Zveřejňujeme startovní listinu na zítřejší závod.

startovnílistina2019.pdf (54622)

Start.číslo St.čas Název dvojice kat.
1 10:00 Dezorientovaní bizoni MD
2 10:00 Dynamo Rabyně MM
3 10:00 Kološrotky DD
4 10:02 Los Projektantos MM
5 10:02 Dynamo Rabyně A+ MM
6 10:02 BETA URSUS MM
7 10:04 Asi jinej gang MM
8 10:04 Jalud106 MD
9 10:04 Vyhlídková jízda DD
10 10:06 Jedou topiči revival MM
11 10:06 BIKERKY ZE SEVERU DD
12 10:06 Lázeňské šlapky MD
13 10:08 J&T MD
14 10:08 Stopaři MD
15 10:08 Beta Ursus 2 MD
16 10:10 Lovci kontrol MD
17 10:10 Chromý koně MM
18 10:10 Mr.Joda MD
19 10:12 Na poslední chvíli DD
20 10:12 Na pohodu DD
21 10:12 Roudnický pohodáři MM
22 10:14 Low battery MD
23 10:14 Brouci MD
24 10:14 Rhabarberbarbarabar MD
25 10:16 Starý známý DD
26 10:16 Lesní skřítci MD
27 10:16 Babička a dědeček  MD
28 10:18 My dva MM
29 10:18 Vltavíni MD
30 10:18 Skialp nad Hrobem MD
31 10:20 (Z)PÁTEČNÍCI MM
32 10:20 DRTIVÁ PORÁŽKA MD
33 10:20 Nehybné blechy MM
34 10:22 Duši z Dušní MM
35 10:22 SA Crew MD
36 10:22 RHC Bikeriding DD
37 10:24 Dotmydoma MD
38 10:24 AnVeKa MD
39 10:24 Vaníčci MM
40 10:26 Výletníci Malíci MD
41 10:26 VIPrahlé Zpomalovací pruhy MM
42 10:26 (Mr) JoDa MD
43 10:28 Priváti MM
44 10:28 Velká neznámá DD
45 10:28 LOST MD
46 10:30 Řeznící MM
47 10:30 Splašený Jeleni MD
48 10:30 Hajkeři MD
49 10:32 Stopa MD
50 10:32 pan Čau a pan Tau MM
51 10:32 Easy riders MM
52 10:34 Žívovi MD
53 10:34 Sella bike MM
54 10:34 Betonáři MM
55 10:36 Pankrác,a.s. MM
56 10:36 Power pack MM
57 10:36 Průzkumníci MD
58 10:38 Ve jménu Kalicha MM
59 10:38 rz MM
60 10:38 Alfonz MD
61 10:40 ATC Kokořín MD
62 10:40 VIPrahlé zmasakrované kočky DD
63 10:40 Všichni už jsou mrtví MD

 

24.5.2019

Tak už se to blíží!

Za týden to vypukne. Proto již neváhejte s přihláškami. Včera jsme dodělali mapu s 30 kontrolami.
Opět bude Vaše oblíbená živá kontrola s kvízem alá "Kde domov můj" a samozřejmě nesmí chybět
kontrola v jezeře. Přes víkend se Vám tam ohřeje voda, takže vše OK.
Jak jsme inzerovali mapový prostor je situován na jihovýchod od Úštěka,
takže vás čekají skalní vyhlídky, slůje, hrady, sakrární i přírodní památky převážně Kokořínska.
Nakoupili jsme nové lampiony.

V pondělí jedeme do pivovaru Svijany pro ceny vítězům i do tomboly,

ve výrobě je 50 tyrkysových triček s emblémem "masakru" , 

 u Kalinů dají nějaké dobré masíčko do komína, Elegrin věnuje  elektromateriál 

či nářadí , Stavební firma Strnad nás zásobí kvalitními moravskými víny, tak myslím, že se na 

skoro na každého dostane.

8.4.2019

PLAKÁT

            Galerie vítězů 6.ročníku

V dámské kategoriii zvítězila dvojice Jedem s medem-

Pavla Zahradníková a Tereza Škramlová s 800 body(17 kontrol) před dvojicí

Hlavně aby neViprahlo - Jitka Dohnalová, Kačka Svobodová 744 bodů(16),

a třetí RHC bikeriding -Eva Pyková a Jitka Ščerbová, které získaly 742 bodů za 15 kontrol.

Startovalo 11 dvojic.

 
 
 
 

V kategorii smíšených párů triumfovala formace ATC Kokořín -

Saša Kotačka a Jitka Gartnerová s 1026 body (23 kontrol) před

OK Rakovník - Irena Bílá a Milan Bílý s 1016 body(22) a na stupních vítězů je doplnili

Skřítek v batůžku - Tereza Hnátková, Petr Pruner 1014 b.(23).

Zúčastnilo se 30 dvojic.

 
 

Mezi muži se  vítězi stali Betonáři - Radek Vaněk a Jaroslav Šustera, kteří získali nejvíce bodů

1038 a sebrali 23 kontrol. V závěsu jim byli Chromí koně- Petr Marusič, Vladimír Zborník s 1020 body

(22) a Biketeam Litoměřice - Milan Bér, Josef Syrovátka s 990 b.(21).

Startovalo 19 mužských párů.

 

 

 

Zde jsou fotky ze včerejšího Masakru umístěné na rajčeti.

Rozprava
 
Start prvních 3 týmů
 
číslo 35 před startem Z(pátečníci) Tomáš Čapek, Lukáš Vonostránský