Vyhledávání

Kontakt

Viktor Němec

724 010 673

viki.nemec@gmail.com

Akci podpořili :

Elegrin s.r.o., Bohušovice n.O.

Destinační agentura České středohoří

JOTIS, Litoměřice

Pivovar Svijany

Hotel Racek

Město Úštěk

nakladatelství Shocart

www.litomericko24.cz

GEOS, geodetické služby,s.r.o.

 

GEODÉZIE - LT


 

 

 

 

 

FOTKY

jsou na GOOGLE

a na RAJČE

 

 

Mapa pro nahrávání, porovnávání a přehrávání postupů zde:

https://play-map.com/event.php?id=520

 

 

OFICIÁLNÍ VÝSLEDKY  ÚŠTĚCKÉHO MASAKRU 2021

ABSOLUTNÍ KLASIFIKACE

KATEGORIE DD

KATEGORIE MD

KATEGORIE MM

STARTOVNÍ LISTINA

Zveřejňujeme startovní listinu :
Start.číslo Název dvojice kat. 1.člen 2.člen
1 SV Robotron MD Jiří Zmítko, 953 Jana Zmítková, 954
2 Lazar s Alzheimerem MM Radovan Čížek Štěpán Aubrecht
3 Beta Ursus MM Pavel Ptáček  707 Pavel Stejskal 704
4 Cyklomax  MD Monika Čapková  Tomáš Tyle
5 Kabrňáci  MD Petr kneř,860 Iva Bezděková,44
6 Duši z Dušní MM Lukáš Zdvihal Jakub Němec
7 ANMA MD Martin Kalista Anežka Kalistová
8 Dezorientovaní bizoi MD Martina Špádová, 202 Karel Špáda, 203
9 Chromý koně MM Petr Marusič, 254 Vladimír Zborník, 574
10 SKP Teplice DD Partíková Ivana Karešová Světla, 713
11 RHC-bikeriding MD Eva Pyková 543 Lukáš Votava
12 Dynamo Rabyně A+++ MM Filip Kříž Petr Kálal
13 Dynamo Rabyně MM Petr Plíva Michal Beneš
14 Bloudičky DD Bečvářová Ota Simona Punčochářová
15 Almara DD Alena Horsicová Martina Brondičová
16 Letos poprve na kole MD Michal Kovarik Petra Novakova
17 Los Rotopedos MD Jitka Ščerbová, 668 Viktor Slavík, 201
18 Úžasňákovi MD Radim Novotný Lenka Novotná
19 Lážo plážo DD Kateřina Průšková  Anna Svatušková 
20 Vyhlídková jízda :-) DD Dagmar Musilová  361 Markéta Švejdová
21 MTBO Kolotoč MD Petr Pruner, 28 Tereza Hnátková, 697
22 Dáme vejlet ?  DD Tereza Kindlmannová Martina Zíková
23 Pivovar Kocour MD Alexandr Kotačka 73 Jitka Gartnerová 369
24 Vidlák a Bourák DD Kristina Gybasová, 263 Karla Jáglová, 717
25 Výletníci Malíci DD Evžen Malý Věra Malá
26 S-team DD Jan Smolka, SL 691 Romana Smolková, SL 397
27 Výletníce DD Mišáková Veronika Šárka Fílová
28 Rhabarberbarbarabar MD Lucie Smolková Rosťa Frys
29 Stopaři MD Martina Zalabová Jindra Zalaba
30 Hanačky DD Kateřina Kay Nováková Martina Moffat
31 Sori1 MD Pavel Hercík Jana Hercíková
32 MTBO Slaný MD Iveta Pachmanová, 534 Petr Svoboda, 286
33 Everlost  MD Barbora Hlásková  Ondřej Netolický
34 Rakeťáci Pražáci MM Pavel Bohata Ondřej Andráš
35 Nehybné blechy MM Marek Blecha Radek Nehyba
36 Votoč mapu MD Votočková Jára Svoboda Petr
37 Kamtobude seuvidí DD Martina Hanzlíčková, 116 Helena Trčková
38 Rhabarberbarbarabar MD Lucie Smolková Rosťa Frys
39 Jatomi MD Jarmila Pazderková Tomáš Záruba
40 Zababčáci MM Liboslav Černý Jakub Rusý
41 KRK pohodáři MM Marek Hejhal Jiří Kozelka
42 114 PONÍKŮ MM Jan Šembera Zdeněk Černý
43 Los Vorlos MM Tomáš Šimek, 607 Jiří Pelnář, 535
44 Čmoudi MM Martin Wendler Ondřej Sláma
45 Rajdy DD Lenka Schulzová  Alena Štorcová 
46 Sella bike MM Martin Talpa Jirka Vavruška
47 MONDRAKER Racing team MD Michal Kuban, 791 Kateřina Kubanová, 790
48 Babička a dědeček  MD Mirka Špalková 619  Miroslav Špalek 618 
49 Krejzy tým MD Oldřich Krejza Magdaléna Trublová
50 hotel www.rambousek.eu MM Rambo 608 Kamenáč 189
51 Dlouháni MD Vladimír DLOUHÝ Ivča HASNEDLOVÁ
52 Dva MM On
53 Nítěnky MD Jaroslav Nitka Šárka Nitková
54 BT Úštěk MM Josef Petrus.  Patrik Böser
55 Opatrně, ale vostře! MM Václav Kroupa Martin Forejt
56 Zdivočelé šunky MD Kateřina Salačová Miroslav Sunkovský
57 LOST MD Pavel Kubík 674 Daniela Kubíková
58 Pankrac MM Milan Šrejber Flasar Jan
59 Žívovi MD Hanka Živcová Petr Živec
60 VIPrahlé kroupy MD Jana Kroupová, 14 Jakub Kroupa, 43
61 TMB MD Robert Pěnička Dagmar Pěničková
62 Plašiči rybářů MM Josef Kalina Radek Tvrdý
63 Bylo nebylo MD Michal Čermák Eliška Šulcová
64 Kuřecí Kombo DD Tereza Nosková Barbora Nosková
65 Vilda team DD Olga Sládková Magdaléna Sládková
    66           Svět patří nám                   DD  Anna Hrbatá                 Michaela Náprstková 
 

2.pokyny (4.6.2021, 7:45 hod)

Upozornění - v některých lesích probíhá masivní těžba kůrovcového dřeva, dbejte zvýšené opatrnosti!!!!

 

    - v okolí obce Kozly se opravuje povrch vozovky( na kole se to dá projet)

1. Pokyny (3.6.2021,16:00)

Vážení přátelé!
V několika bodech bych vylíčil organizaci sobotního Úštěckého masakru :
 
- parkování v okolí hotelu Racek, kde je i centrum závodu(prezence, start i cíl u Welness centra hotelu), případně před kempem U jezera Chmelař
- prezence bude probíhat od 8:30-10:30 (obdržíte obálku s průkazkou, startovními čísly a popis kontrol)
- pro ty, kdo budou příjíždět po 9 hod, prosíme v prostoru před hotelem nepřekážet startujícím
- start je libovolný od 9:00 do 11:00, je to na Vás, zde obdržíte 2x mapu
- mapa je v měřítku 1:50 000, 30 kontrol označeny lampiony 15x15cm a kleštěmi
       (body za kontroly jsou v popisu kontrol, kontrola 25 za 20, kontrola 36 za 30, 51 za 50 bodů atd.)
- v mapě jsou růžovými křížky vyškrtány neprůjezdné cesty
- časový limit je 6 hodin
- pozdní příjezd  je penalizován 4 body za každou minutu
- po dojetí každé dvojice bude bohatá tombola ( troufám si tvrdit, že skoro na každého se dostane)
- pro vítěze jednotlivých kategorií je připraven poukaz na víkendový pobyt v hotelu Racek ( bude zaslán elektronicky)
- výsledky zveřejníme na webu do půlnoci, neděle bude na reklamace a v pondělí vyhlásíme oficiální vítěze
 
Zde je k nahlednutí zítřejší čistá mapa
 
 
 
Viktor
 
 

 

MAPOVÝ PROSTOR Z VRTULNÍKU

Letošní ročník se uskuteční na tradičním místě  5.6.2021

Připravy na letošní ročník jsou v plném proudu.

Počítáme s programem přibližně stejným jako loni, tedy pouze virtuální závod.
Přijdete o rozpravu, vyhlášení výsledků a afterparty. Tombola v cíli samozřejmě bude!!!!

Přihlášky spuštěny! 

Galerie vítězů 8.ročníku - rok 2020

Kategorie Dámské dvojice

1.místo Koloshop Team Tamara Chalupecká - Jitka Gartnerová 650 b.(15 kontrol)
 
2.místo Splašené hodinky Lenka Jelínková - Petra Maháčková 640 b.(16 kontrol)
3.místo VIPrahlé blondýny Jana Kroupová Iva Bezděková 630 b.(14 kontrol)
 

Kategorie Smíšené dvojice

1.místo MONDRAKER Racing Team Michal Kuban Kateřina Kubanová  940 b.(22 kontrol)
2.místo MTBO Slaný Iveta Pachmanová Petr Svoboda  840 b.(19 kontrol)
3.místo Cyklomax Team Monika Čapková Tomáš Tyle  830 b.(20 kontrol)

Kategorie Mužské dvojice

1.místo MONDRAKER Racing Team Petr Hruška Jakub Mokrý 1160 b.(28 kontrol)
2.místo RadyneBike.cz  Daniel Götz  Kamil Koprnický 1120 b.(26 kontrol)
3.místo RidleyTeam  Luboš Němec Pavel Svoboda 1116 b.(26 kontrol)

Výsledky 8. ročníku

Komletní výsledky jsou zde

Absolutní pořadí 

            Start Cíl Čas Body Penalizace  Celkem  Počet 
Pořadí Název KAT. 1.ČLEN 2.ČLEN       kontroly   bodů kontrol
1 54 MONDRAKER Racing team MM Petr Hruška
 788

 
Jakub Mokrý
 789
10:22 16:18 5:56 1160   1160 28
2 63 RadyneBike.cz MM Daniel Götz Kamil Koprnický 10:32 16:26 5:54 1120   1120 26
3 50 Ridley Team MM Němec Luboš Svoboda Pavel 10:18 16:19 6:01 1120 4 1116 26
4 25 Koloshop - Nový sedla MM Novák, Oldřich, 695 Šebl Ondra 9:54 15:47 5:53 1110   1110 26
5 17 EPO /Černý vrch MM Jan Obuškevič 143 Pavel Kurz 9:46 15:45 5:59 1060   1060 25
6 71 MTBO Kolotoč MM Petr Pruner, 28 Tomáš Protiva 10:40 16:47 6:07 1030 28 1002 24
7 27 Duši z Dušní MM Lukáš Zdvihal Jakub Němec 9:56 15:48 5:52 960   960 22
8 28 Chromý koně MM Petr Marusič, 254 Vladimír Zborník, 574 9:56 15:59 6:03 960 12 948 22
9 60 MONDRAKER Racing Team MD Kuban Michal 791 Kubanová Kateřina 790 10:28 16:27 5:59 940   940 22
10 56 Nekecej a šlapej MM Dzivjak Matouš Simon Dominik 10:24 16:06 5:42 900   900 21
11 20 Biketeam LTM MM Bér Milan Pospíšil Luboš 9:48 15:56 6:08 920 32 888 21
12 45 KRK pohodáři MM Marek Hejhal Jiří Kozelka 10:14 16:16 6:02 860 8 852 19
13 49 Ztracené kobylky MM Brůna Zdeněk, 337 Gruber Vlastimil 10:18 16:03 5:45 850   850 19
14 2 MTBO Slaný MD Pachmanová Iveta, 534  Svoboda Petr, 286 9:30 15:16 5:46 840   840 19
15 3 BETA URSUS MM Stejskal Pavel 704 Ptáček Pavel 707 9:32 15:35 6:03 850 12 838 20
16 35 Cyklomax team MD Čapková Monika Tyle Tomáš 10:04 16:14 6:10 870 40 830 20
17 51 Sella bike MM Martin Talpa Jiří Vavruška 10:20 16:10 5:50 820   820 20
18 55 Opatrně, ale vostře! MS Kroupa Václav   10:24 16:22 5:58 820   820 18
19 53 Žívovi MD Hana Živcová Petr Živec 10:22 16:26 6:04 820 16 804 20
20 32 Pečená šiška - Kasper - Swix team MD Pekárková Vendula, 779 Žižka Michal, 641 10:00 16:03 6:03 800 12 788 19
21 4 2v1 MD Iva Hasnedlová Zdeněk Hora 9:32 15:17 5:45 780   780 17
22 13 Horňák a Dolňák MM Černý Zdeněk Šembera Jan 9:42 15:47 6:05 800 20 780 18
23 21 Pivovar Kocour MM Kotačka, Alexandr

73
 
Sladký, Rostislav

324
9:50 15:57 6:07 790 28 762 19
24 79 Masna LTM MM Kalina Josef  Tvrdý Radek 10:48 16:54 6:06 770 24 746 18
25 78 AutoPilot JaKaRDa MD Jana Machová Radovan Mach 10:46 16:47 6:01 710 4 706 16
26 30 Babička a dědeček  MD Špalková Mirka, 619 Špalek Miroslav, 618 9:58 15:45 5:47 690   690 16
27 6  BETA URSUS 2 MD Hana Konečná      Vít Konečný  9:34 15:38 6:04 700 16 684 13
28 42 S-Team MD Jan Smolka Romana Smolkova 10:10 16:06 5:56 680   680 16
29 69 MyDva MD Kamenický Jan Čepová Petra 10:38 16:35 5:57 680   680 17
30 62 K2 MD Kavalír Karel Kavalírová Kateřina 10:30 16:28 5:58 680   680 15
31 15 Stopaři MD Martina Zalabová Jindřich Zalaba 9:44 15:41 5:57 670   670 15
32 46 Zababčáci MM Liboslav Černý Pavel Bolf 10:14 16:11 5:57 670   670 17
33 19 Bez nášlapů MD Majer, Pavel Karešová, Světla 9:48 15:51 6:03 680 12 668 15
34 48 Dotmydoma MD Kateřina Svobodová Petr Svoboda 10:16 16:23 6:07 690 28 662 17
35 14 Koloshop Team DD Chalupecká Tamara 617 Gartnerová Jitka 369 9:42 15:35 5:53 650   650 15
36 24 Splašené hodinky DD Jelínková Lenka Macháčková Petra 9:52 15:46 5:54 640   640 16
37 7 Paul Newman Racing Team MM Němec Filip Postulka Adam 9:36 15:33 5:57 640   640 15
38 52 Švagři MM Vrána Tomáš Novák Milan 10:20 16:34 6:14 690 56 634 16
39 77 PaL MM Veselý Libor, 420 Plíva Petr 10:46 16:53 6:07 660 28 632 15
40 61 VIPrahlé blondýny DD Jana Kroupová
 14
Iva Bezděková
 44
10:30 16:29 5:59 630   630 14
41 44 Výletníci Malíci MD Malý Evžen Malá Věra 10:50 16:58 6:08 660 32 628 17
42 58 Kačomyš MD Vejvoda Michal Vejvodová Kateřina 10:26 16:34 6:08 660 32 628 14
43 36 Tretry v rozkladu DD Kristina Gybasova, 263 Karla Jaglova, 717 10:04 16:11 6:07 640 28 612 14
44 38 Dynamo Rabyně A+ MM Filip Kříž Michal Kovařík 10:06 16:06 6:00 610 0 610 14
45 23 Ztracený Jelen MM Jelínek Radek Macháček Vladimír 9:52 15:29 5:37 600   600 12
46 68 Kolné Bike Team MD Janouch Jiří Janouchová Markéta 10:36 16:08 5:32 580   580 14
47 43 Farnici Nostalgicke Mysi MM Vavřík Jan, 7 Vimr David 10:12 15:48 5:36 580   580 14
48 67 Black Brka MD Černá Petra Černý Radomír 10:36 16:28 5:52 570   570 15
49 1 Los Projektantos MM Filip Josef Tesař Milan 9:30 15:28 5:58 570   570 15
50 64 Strojaři MM Cermánek Vojtěch Hubáček Martin 10:44 16:35 5:51 560   560 13
51 73 Hanačky DD Nováková Kateřina Moffat Martina 10:42 16:17 5:35 550   550 14
52 47 Na pohodu DD Rosická Martina Součková Hana 10:16 16:12 5:56 550   550 13
53 31 Nehybné blechy MM Nehyba Radek Blecha Marek 10:00 15:56 5:56 550   550 14
54 66 Poslední mloci s míčem MM Čipera Jan, 82 Pokorný Ladislav 10:34 16:41 6:07 570 28 542 13
55 18 Rhabarberbarbarabar MD Smolková Lucie Frys Rosťa 9:46 15:46 6:00 540   540 13
56 81 Možná MM Šembera Jan Pánik Lubomír 10:48 16:33 5:45 530   530 13
57 11 Červený Trychtýř MD Pokorný Vláďa, 31 Gali 9:40 15:51 6:11 570 44 526 13
58 34 LOST MD Pavel Kubík, 674 Daniela Kubíková 10:02 15:47 5:45 510   510 13
59 29 Vlčáci MD Vlčková Zora Václav Vlček 9:58 15:50 5:52 510   510 12
60 59 DPOV Nymburk MD Veronika Roudná, 701 Jaroslav Zíma 10:28 16:16 5:48 500   500 13
61 39 Dynamo Rabyně tým A MM Beneš Michal Kálal Petr 10:08 15:57 5:49 500   500 12
62 70 Zakaz předjíždění DD Hana Lamošová Tereza Vokálková 10:38 16:37 5:59 490   490 13
63 80 RHC Bikeriding DD Eva Pyková 543 Jitka Ščerbová 668 10:48 16:51 6:03 480 12 468 14
64 33 stopa MM Vaněček Miroslav Vaněček Vojtěch 10:02 15:13 5:11 460   460 11
65 5 Ámosovo komando MD Kaplan Jiří, 714 Brondičová Martina 9:34 15:29 5:55 460   460 13
66 76 Asi jinej gang MM Klíma Jan Dostal Jan 10:44 16:49 6:05 480 20 460 11
67 22 Vltavíni MD Šantora Jakub, 708 Šantorová Eliška, - 9:50 15:24 5:34 450   450 12
68 75 Želvicky MD Petr kneř  Alena Horsicová 10:44 16:21 5:37 430   430 10
69 9 Brouci MD Poruba Marian  Porubová Lída 9:38 15:29 5:51 420   420 12
70 10 Low battery MD Hájek Jirka  Somrová Radka  9:38 15:29 5:51 420   420 12
71 41 Výletnice DD Mišáková Veronika Fílová Šárka 10:10 16:09 5:59 410   410 11
72 82 MoST DD  Poluščuková Monika Stehlíková Stanislava 10:00 15:47 5:47 400   400 10
73 74 Bloudičky DD Punčochářová Simona Bečvářová Otka 10:42 16:42 6:00 400   400 10
74 26 Kuřecí Kombo DD Tereza Nosková Barbora Nosková 9:54 15:51 5:57 390   390 10
75 57 Bloudilky obecné DD Ludmila Hušková Agáta Hušková 10:26 15:48 5:22 380   380 10
76 40 Dřeváci MM Markvart Martin Matějka Pavel 10:08 15:57 5:49 380   380 9
77 8 Kalamity ŠpringlJane MD Šemberová Jana Špringl Miroslav 9:36 15:32 5:56 370   370 11
78 12 Cvičky MD Tišer Kryštof Slabochová Vendula 9:40 15:42 6:02 360 8 352 11
79 72 Lážo plážo DD Průšková Kateřina Svatušková Anna 10:40 16:21 5:41 330   330 9
80 16 Vyhlídková jízda DD Musilová Dagmar, 361 Spojková Jitka 9:44 15:21 5:37 300   300 8
81 37 Los Vorlos MM Šimek Tomáš, 607 Pelnář Jiří, 535 10:06   #### 530   DNF 15